Землевпорядна
ЕКСПЕРТИЗА

Порушення прав однієї зі сторін у земельному спорі.

Землевпорядна експертиза потрібна, якщо йде суперечка:

12

РОКІВ ДОСВІДУ В ГЕОДЕЗИЧНІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНІЙ СФЕРІ

98%

Робіт ми завершили раніше заявленого терміну

<5000

успішних справ проведених фахівцями нашої фірми

Варіанти проведення землевпорядної експертизи

16480-min

Досудова землевпорядна експертиза

Замовляється представником однієї зі сторін земельного спору для виконання консультаційних, польових та камеральних робіт з підготовкою технічного звіту по проведеним землевпорядним роботам.

Такий звіт повинен стати достатньою підставою для відстоювання своїх інтересів перед іншою стороною спору по межах ділянки.

Cудова землевпорядна експертиза

Експертиза геодезії за рішенням суду (землевпорядна судова експертиза) призначається суддею за клопотанням однієї зі сторін землевпорядного спору при розгляді цивільного позову вже в суді, якщо прийти до врегулювання спору в досудовому порядку не вдалося.

В такому клопотанні встановлюється перелік питань землевпорядної експертизи, на які повинні бути отримані однозначні відповіді.

Натурні геодезичні вимірювання, проведені виконавцем судової експертизи, дозволяють зробити контроль межування: перевірку розташування (відведення) ділянки, перевірку меж ділянки (наявність або відсутність накладень ділянок друг на друга), перевірку площі і інші необхідні висновки.

Вартість землевпорядної експертизи, а також держмито за подачу позовної заяви, витрати на адвокатів і можливу моральну шкоду – стягуються з винної сторони за рішенням суду

390390-PCBKBA-658-min

Землевпорядна експертиза

Це цілий комплекс польових і камеральних робіт. 

1

По-перше, це роботи по збору та аналізу правовстановлюючих документів на досліджувану геоподоснову земельної ділянки або об'єкти капітального будівництва і сусідні об'єкти.

2

По-друге, це польове інструментальне визначення меж земельної ділянки.

3

І, по-третє, це підготовка звітної документації для однозначної відповіді кваліфікованого спеціаліста на всі поставлені питання.

Консультація землевпорядника

Маємо доступ до всіх видів землевпорядних робіт.

Сертифікати та свідоцтва про підвищення кваліфікації

Проходження підвищення кваліфікації кожні 2 роки за законодавством України

Діючі ліцензії

Контакти

Телефон

Адреса

Режим роботи

Як дістатися

Прокрутить вверх